poniedziałek, 28 maja 2012

Weekendowo

Hej! :)

A więc w sobote wybrałam się razem z Wiki i Kasią na wspomniane dni Kleszczowa. Było świetnie! Początkowo myślałam, że będzie nudno. Jak się okazało, tak nie było. Pyszne lody, pogoda, atrakcje. Razem z Wiktorią poszłyśmy na EXTREME , tak się nazywała ogromna maszyna, która wirowała w powietrzu w różne strony. Uwielbiam takie rzeczy! :) Następnie był pokaz hip-hopu, koncert Mroza. Powiem Wam, że w TV nie wygląda tak jak na prawdę. W rzeczywistości jest dużo przystojniejszy i świetnie ubrany! Po prostu WOW! Wszystkim opadły szczęki. Oprócz swoich utworów zaśpiewał także zagraniczne znane tam piosenki. Po nim był występ Francisco ( coś dla starszego pokolenia ) , a potem dyskoteka. Świetna muzyka, ogrom ludzi. Właśnie! To była super okazja na spotkanie się ze swoimi dawno niewidzianymi znajomymi. O 1 byłam w domu, zmęczona i z bolącymi stopami. Od razu położyłam się spać, jednak przez okno dalej słyszałam odchodzącą z boiska muzykę. Wczoraj cały dzień spędziłam na odpoczynku z rodziną. Wspólny obiad, rozmowy. To znowu coś, co lubię.

                                                         I reszta zdjęć z sesji :
I to będzie na tyle :)
Miłego dnia! 

18 komentarzy:

 1. ładne zdjęcia ;)
  uwielbiam takie zwariowane maszyny ;> extreme.. coś mi to mówi, nie pamiętam właśnie czy na tym byłam czy się w końcu nie odważyłam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe, często jest ta maszyna na różnych imprezach, w wesołych miasteczkach :))

   Usuń
 2. świetne zdjęcia ;) chciałam się zapytać, czy masz może jakiś pomysł na prezent dla przyjaciółki, najlepiej ręcznie robiony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Hmmm może jakaś sklejanka Waszych wspólnych zdjęć ? :)

   Usuń
  2. ooo super! dzięki ;)

   Usuń
 3. ależ Ty masz pięęęękne włosy! *___*

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie myślałaś o modelingu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym, ale nie mam pojęcia jak ,,zaistnieć'' i chyba nie za bardzo się nadaję :)

   Usuń